Program Partnerski TanioLataj.com

Program Partnerski TanioLataj.com pomoże Ci uzyskać dodatkowy dochód, bez nakładu pracy, a Twoim klientom udać się w niezwykłą podróż w konkurencyjnej cenie.

Oferujemy:
● Łatwą implementację która niemal natychmiast pozwala zacząć zarabiać na prowizjach
● Własny system rezerwacji podróży, który można umieścić na swojej stronie internetowej
● Bardzo konkurencyjne prowizje
● Premie dla Partnerów w zależności od wysokości sprzedaży
● Raportowanie i śledzenie online
● Zespół, który pomoże Ci od pierwszego dnia współpracy

Program partnerski TanioLataj.com to program dla wszystkich zainteresowanych zwiększeniem swoich dochodów w krótkim czasie, z minimalnym nakładem czasowym, który poświęcisz aby wdrożyć nasz program oraz bez żadnego ryzyka związanego z inwestycją! Nie musisz również posiadać żadnego doświadczenia pracy w branży turystycznej, wystarczy, że umieścisz tzw. “booking engine” na swojej stronie internetowej i jesteś gotowy do działania.

Twoim zadaniem jest tylko zaproszenie jak największej ilości odwiedzających aby skorzystali z oferty którą udostępnisz na swojej stronie, dzięki naszemu systemowi rezerwacji. Reszta dzieje się automatycznie – całą obsługę klienta: sprzedaż, obsługę posprzedażową, zmiany oraz anulacje bierzemy na siebie, a Twoja prowizja pojawi się na Twoim koncie bankowym.

Oczywiście jako nasz partner możesz promować we wszystkich swoich “social media” swoją stronę, na której umieszczony będzie “booking engine” – dzięki temu mozesz zwiększyć swoje obroty i sprzedaż. Otrzymujesz prowizję od wszystkich sprzedaży w ramach Twoich działań marketingowych, więc im więcej sprzedaży, tym większy zarobek.

Wejdź na TanioLataj.com, aby założyć konto partnerskie.

Pierwszym krokiem jest dołączenie do programu. Po przyjęciu do programu partnerskiego otrzymasz wszystkie informacje potrzebne do rozpoczęcia działalności.

Dołączenie do programu partnerskiego TanioLataj.com jest bezpłatne.

Sprzedaż jest śledzona za pomocą spersonalizowanych linków zawierających unikalne kody partnerów przypisane do Twojego konta. Każda osoba odwiedzająca naszą witrynę za pośrednictwem jednego z tych linków jest „oznaczana” jako przychodząca od Ciebie, w związku z czym otrzymasz prowizję od wszelkich sprzedaży dokonanych za pośrednictwem Twojej strony.

Pod koniec każdego miesiąca czek z Twoją prowizją zostanie wysłany do Ciebie pocztą. Po zarejestrowaniu się zostaniesz powiadomiony o przyjęciu do programu. Proces zatwierdzania jest krótki i skontaktujemy się z Tobą najpóźniej w ciągu 2-3 dni roboczych. Po zatwierdzeniu otrzymasz dostosowany skrypt do własnego silnika rezerwacji online oraz instrukcje, jak zalogować się do obszaru zarządzania twoim kontem.

Pytania dotyczące programu partnerskiego TanioLataj.com można kierować na adres: